بسم الله الرحمن الرحیم

نظرت در مورد امریکا چیه؟

در قسمت نظرات این مطلب نظر خودتون رو در مورد امریکا، برای ما و دوستانتون بنویسین.


سلام به همه نوجوونای عزیز:

حتما میدونید که بخاطر لیست بلند بالا و فشرده‌ی جنایات امریکایی‌ها در هفته دوم تیرماه، برخی این هفته رو هفته‌ی حقوق بشر امریکایی نامیدند که رهبر عزیزمون هم این رو مطرح کردند. اگر تقویمتون رو بردارین و روزهای ششم تا دوازدهم تیرماه رو نگاه کنین این روزها رو توی تقویم می‌بینید:

هفته حقوق بشر امریکایی

6 تیر : سالروز ترور ناموفق حضرت آیت الله خامنه ای در سال 1360 که سعی کردند با بمب گذاری ضبط صوت ایشون رو به شهادت برسونند ولی خوشبختانه موفق نشدند.

7 تیر: سالروز ترور آیت الله شهید مظلوم دکتر بهشتی و 72 تن از یارانشون در جریان بمب گذاری دفتر حزب جمهوری اسلامی که متاسفانه همه این افراد به شهادت رسیدن.

این روز همینطور سالروز بمباران شیمایی سردشت در سال 1366 هست که تعداد زیادی زن و بچه و پیر و جوون در این بمبارون به شهادت رسیدن و عده زیادی هم جانباز شیمایی شدن.

11 تیر: در این روز در سال 1361 آیت الله شهید صدوقی رو در محراب نماز ترور کردند و به شهادت رسودندن. ایشون در اون موقع امام جمعه یزد بودن که توسط حضرت امام منصوب شده بودن و بخاطر تاثیر زیادی که حضور ایشون در پیروزی‌های انقلاب اسلامی ایران داشت دشمن حسابی از دستشون خشمگین شده بود.

12 تیر: سرانجام در این روز در سال 1367 ناو امریکایی مستقر در خلیج فارس با شلیک موشک به هواپیمای مسافربری ایران باعث شد تا تمامی مسافرین و خدمه این هواپیما به شهادت برسن.


بخاطر همین تصمیم گرفتیم توی وبلاگ یک نوجوان یه پست آزاد راه بندازیم و شما در چندجمله امریکا رو از نگاه خودتون وصف کنید. برای ما و دوستانتون بنویسید نظرتون در مورد امریکا چیه و نسبت به امریکا چه احساسی دارین؟
هفته حقوق بشر امریکایی

برای دریافت این پوستر روی تصویر کلیک کنید.